Náš příběh

Již v roce 1991 se skupina sedmi přátel rozhodla, že v Moravském Krumlově založí výrobní firmu. Tak vznikla společnost Sedma.

Původně se zaměřovali na konstrukce pro stavební zámečnictví, ale postupem času došlo k výrazné transformaci. Firma se začala orientovat na technologické inovace a od samotné výroby konstrukcí přešla až k instalacím komplexních fotovoltaických systémů.

Aby byla svým zákazníkům srozumitelnější, přijala značka Sedma nový název – 7ma SOLAR. Toto rozhodnutí umožnilo firmě lépe komunikovat svou specializaci na solární energii. Díky pevné spolupráci s exkluzivním japonským dodavatelem nyní 7ma SOLAR dodává solární panely a konstrukční díly nejen po celé České republice, ale i na Slovensku. Tím se 7ma SOLAR stává významným hráčem na trhu s obnovitelnou energií a upevňuje svou pozici jako přední poskytovatel technologií pro solární energii.

Realizujeme fotovoltaické elektrárny na průmyslových objektech, výrobních halách, rodinných domech, vinařstvích, skladech či greenfieldech.

Velikostí elektrárny nejsme limitování.

O své zákazníky se staráme s velkou péčí a dohodnuté termíny dodržujeme. Zařídíme vše od projektové dokumentace, dotačních možností, stavebního povolení, nabídky možností financování až po vlastní instalaci.

Díky vysokým skladovým kapacitám jsme schopni ve velmi krátké době dodávat servisním společnostem požadované množství solárních panelů, ostatního montážního a technologického zařízení.

Jsme spolehlivým velkoobchodem s materiály pro výrobu solární energie.

Nabízíme našim zákazníkům odbornou montáž a elektroinstalaci vlastním realizačním týmem.

Nabízíme:

  • Projekční činnost
  • Poradenství a dotační servis
  • Vlastní realizační tým
  • Dostatečné montážní kapacity
  • Vlastní sklady s materiálem
  • Servisní činnost
  • Záruční i pozáruční servis

Tiskárenská 440, 672 01 Moravský Krumlov
Spisová značka: C 2499 vedená u KS v Brně
IČ: 41609697
č.b.ú.: 2802496289/2010